Program

Ponedeljek, 20. oktober 2008

MURSKA SOBOTA

SOBOŠKI KINO
Štefana Kovača 30, Murska Sobota

09:00 Slavko Kocuvan
keramičarski mojster in sodni izvedenec
10:00 Irena Avbelj
učiteljica telesne vzgoje in inštruktorica padalstva v Slovenski vojski
11:00 Dejan Rengeo
agronom in svetovalec
12:00 Tatjana Kalamar Morales
oblikovalka tekstilij in oblačil, vodja kreativnega razvoja Mura d. d.
13:00 Sašo Papp
radijski moderator radia Center

MARIBOR

NARODNI DOM MARIBOR
Ulica kneza Koclja 9, Maribor

09:00 Alenka Cilenšek, dramska igralka in
Viktor Meglič, dramski igralec
10:00 Kaja Pogačar
arhitektka, Fakulteta za gradbeništvo, katedra za arhitekturo in prostor
11:00 Matjaž Kek
selektor slovenske nogometne reprezentance
12:00 Janez Ajlec
lastnik podjetja AJM
13:00 Helena Cvikl
direktorica Višje šole za gostinstvo in turizem v Mariboru
14:00 Nina Malec in Katarina Zvizaj
komunikologinja in politologinja, uslužbenki v banki

Torek, 21. oktober 2008

PTUJ

ŠOLSKI CENTER PTUJ
Volkmerjeva cesta 19, Ptuj

09:00 Aleš Hus
ravnatelj in direktor Srednje lesarske šole Maribor
10:00 Zlatan Dežman
višji sodnik Okrožnega sodišča v Mariboru in profesor Pravne fakultete v Mariboru
11:00 Peter Mankoč, vrhunski športnik, plavalec in
Dimitrij Mancevič, trener
12:00 Bor Greiner
radijski novinar in odgovorni urednik radia City
13:00 Alenka Brglez
tehnologinja živilske industrije, odgovorna za okolje in ekologijo v Mesni industriji Ptuj

CELJE

CELJSKI MLADINSKI CENTER
Mariborska cesta 2, Celje

09:00 Mirko Lorenci
novinar (namesto napovedanega Otmarja Klipšteterja)
10:00 Mojca Vomer Gojkovič
arheologinja, kustodinja v Pokrajinskem muzeju Ptuj
11:00 Sergej Rinc
računalničar in informatik, direktor podjetja za razvoj in trženje programske opreme Spletin
12:00 Gorazd Lipnik
fizik, direktor podjetja SiEko Celje
13:00 Barbara, Skutnik, Jasmina Ornik in Rok Hunjadi
uslužbenci v banki

Sreda, 22. oktober 2008

LJUBLJANA

KINO VIČ
Trg mladinskih delovnih brigad 4, Ljubljana

09:00 Andreja Verovšek, Primož Cimerman in Tomaž Borštnar
strokovni vodja programov, direktor in tehnični vodja spletnega zdravstvenega portala Med.Over.Net
10:00 Sabina Obolnar
novinarka in urednica revije Ona
11:00 Boštjan Romih, Ivjana Banič
TV in radijski voditelj, radijska moderatorja
12:00 Zdenka Simčič
sekretarka Protokola RS
13:00 Barbara Fajfer
kontrolorka poletov in inštruktorica

Četrtek, 23. oktober 2008

KRANJ

MESTNA OBČINA KRANJ
Slovenski trg 1, Kranj

09:00 Tomaž Čop
samostojni podjetnik, producent radijskih programov
10:00 Tea Hegeduš
modna oblikovalka in urednica revije Gloss
11:00 Neisha
glasbenica in skladateljica
12:00 Blaž Bertoncelj
sociolog in kadrovski manager, direktor joga centra in založbe Devi, učitelj joge in tajske masaže
13:00 ekonomist

Petek, 24. oktober 2008

KOPER

KOLOSEJ KOPER
Verdijeva 4, Koper

09:00 Boris Marzi
okoljski manager Luka Koper d. d.
10:00 Vita Kernel
direktorica oglaševalske agencije Studio Kernel
11:00 Iztok Klenar
glavni enolog in član uprave Vinakoper
12:00 Matjaž Javšnik
igralec
13:00 Branko Miklobušec
vodja gostinstva, Srednja gostinska in turistična šola Izola

SEŽANA

KOSOVELOV DOM SEŽANA
Kosovelova 4a, Sežana

09:00 Lilijana Vrban
organizatorka kadrovskih virov Hit Nova Gorica in
Simo Kršić
inštruktor v gostinstvu, Hotelska šola Hit Nova Gorica
10:00 ekonomist
11:00 Jure Apih
marketinški in oglaševalski strokovnjak, praktik in pisec, publicist in novinar, manager in organizator
12:00 Katarina Venturini
plesalka, direktorica podjetja Plesna zvezda
13:00 Igor Maver
vodja jahalne šole kobilarne Lipica
Uljana Ozbič
vodja turističnega jahanja v kobilarni Lipica

natisljiva različica: urnik (pdf datoteka)

Spremljevalni program