KRANJ, petek 19.10.2007

Mestna občina Kranj
Slovenski trg 1, 4000 Kranj

09.00 - 10.00 OKROGLA MIZA
Srednješolci za osnovnošolce
10.00 - 11.00 Janez Križaj
gimnazijski maturant, samostojni glasbeni producent
11.00 - 12.00 Boštjan Napotnik
naravoslovno-matematični tehnik, kreativni direktor Futura DDB
12.00 - 13.00 Žiga Suša
gimnazijski maturant, video producent in deskar na snegu
13.00 - 14.00 Marija Zidar
diplomirana novinarka in anglistka, študentka podiplomskega študija sociologije vsakdanjega življenja na Fakulteti za družbene vede
NOVO MESTO, petek 19.10.2007

Narodni dom
Sokolska ulica 3, 8000 Novo mesto

10.00 - 11.00 Roman Kržan
univerzitetni diplomiran inženir prometa, vodja kriminalističnega oddelka policije Novo Mesto
11.00 - 12.00 Violeta Tomič
diplomirana igralka, samostojna ustvarjalka na področju kulture
12.00 - 13.00 Irena Bobnar
magistra farmacije, zaposlena v Krki
13.00 - 14.00 Sašo Đukič
profesor slovenskega jezika, programski direktor studia RSL Productions, igralec, glasbenik, režiser
MURSKA SOBOTA, ponedeljek 22.10.2007

Soboški Kino
Štefana Kovača 30, 9000 Murska Sobota

09.00 - 10.00 OKROGLA MIZA
Srednješolci (z Ekonomske šole, Srednje poklicne in tehniške šole ter Gimnazije) za osnovnošolce
10.00 - 11.00 Aljoša Bagola
absolvent komunikologije, kreativni direktor agencije Pristop
11.00 - 12.00 Andrej Kocep
diplomirani ekonomist, organizator informacijskih sistemov, Inin Inženiring
12.00 - 13.00 Dejan Horvat
zdravstveni tehnik, vodja maserjev v Thermalium, Terme 3000
13.00 - 14.00 Nataša Moršič
diplomirana germanistka, vodja projektov v Krajinskem parku Goričko
SLOVENJ GRADEC, ponedeljek 22.10.2007

Mladinski Kulturni Center (MKC) Slovenj Gradec
Celjska cesta 22, 2380 Slovenj Gradec

10.00 - 11.00 Tina Fras
diplomirana ekonomistka, producentka tv oglasov in direktorica produkcijske hiše Komakino v Zagrebu
11.00 - 12.00 Jože Rajšp
lesarski tehnik - mizar, samostojni podjetnik
12.00 - 13.00 Matjaž Zanoškar
univerzitetni diplomirani organizator, župan Slovenj Gradca
13.00 - 14.00 Blaž Miheljak
diplomirani ekonomist, direktor razvoja v podjetju Innovatif
MARIBOR, torek 23.10.2007

Multimedijski center Kibla
Ul. kneza Koclja 9, 2000 Maribor

09.00 - 10.00 OKROGLA MIZA
Študentje za srednješolce; sodelujejo: Aleš Korez (absolvent Pravne fakultete), Žiga Zavrl (absolvent Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko), Matic Užmah (3. letnik Fakultete za gradbeništvo), Robert Kelavič (3. letnik Fakultete za strojništvo), Blaž Edšit (4. letnik Ekonomsko poslovne fakultete)
10.00 - 11.00 Tadej Toš
diplomirani igralec, SNG Maribor
11.00 - 12.00 Barbara Marin
univerzitetna diplomirana pravnica, vodja pravno-upravnega sektorja Infond
12.00 - 13.00 Boštjan Brantuša
ekonomist, Direktor nakupovalnega središča Citycenter Celje
13.00 - 14.00 Igor Bratož
kreativni producent oddaj Big Brother, Bar in Kmetija
PTUJ, torek 23.10.2007

Šolski Center Ptuj
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj

10.00 - 11.00 Albin Železnik
pomorščak, upravitelj stroja
11.00 - 12.00 Žare Pak
naravoslovno-matematični tehnik, glasbeni producent
12.00 - 13.00 Ivica Volf
diplomirani fizioterapevt, Splošna bolnišnica Ptuj
13.00 - 14.00 Bojan Kobal
diplomirani inženir živilske tehnologije, enolog v Ptujski vinski kleti
CELJE, sreda 24.10.2007

Celjski mladinski center
Mariborska cesta 2, 3000 Celje

10.00 - 11.00 Petra Slanič
diplomirana komunikologinja – smer trženje in tržno komuniciranje, zaposlena pri Zavarovalnici Maribor, v službi za odnose z javnostmi
11.00 - 12.00 Janko Štefančič
učitelj praktičnega pouka (brusilec kristalnega stekla) na Srednji steklarski šoli v Rogaški Slatini
12.00 - 13.00 Urška Žolnir
ekonomski tehnik, profesionalna športnica, judoistka
13.00 - 14.00 Marko Potrč
zdravstveni tehnik, televizijski in radijski voditelj
VELENJE, sreda 24.10.2007

Knjižnica Velenje (Center Nova)
Šaleška 21, 3320 Velenje

10.00 - 11.00 Boštjan Sovič
magister strojništva, tehnični vodja v programu pralnih in sušilnih aparatov Gorenje
11.00 - 12.00 Peter Tomaž Dobrila
univerzitetni diplomirani inženir elektrotehnike in računalništva, soustanovitelj KID KIBLA, mentor, svetovalec
12.00 - 13.00 Barbara Pokorny
univerzitetna diplomirana novinarka, višja svetovalka za turizem, Zavod za turizem Velenje
13.00 - 14.00 Dean Confidenti
magister znanosti, pomočnik vodje sektorja kriminalistične policije Policijske uprave Celje
LJUBLJANA (KOMUNA), četrtek 25.10.2007

Kino Komuna
Cankarjeva cesta 1, 1000 Ljubljana

09.00 - 10.00 OKROGLA MIZA
Študentje za srednješolce; sodelujejo: Andraž Golc (absolvent AGRFT), Vuk Ferenčak (4. letnik Naravoslovno tehniška fakulteta), Miha Hlastec (4. letnik Ekonomsko poslovne fakultete), Alojz Kerec (absolvent Fakultete za Šport), Nina Marvot (3. letnik Pravne fakultete), Bine Pekavec (Fakulteta za arhitekturo), Andraž Godicelj (Biotehniška fakulteta)
10.00 - 11.00 Dejan Turk
magister ekonomije, predsednik uprave Simobil-a
11.00 - 12.00 Katarina Čas
absolventka Ekonomske fakultete, voditeljica
12.00 - 13.00 Jernej Repovž
predsednik in regionalni kreativni direktor verige agencij Studio Marketing JWT
Andrea Plavljanič
grafična oblikovalka
13.00 - 14.00 dr. Lučka Kajfež Bogataj
predstojnica katedre za agrometeorologijo na Biotehnični fakulteti Ljubljana, redna profesorica
LJUBLJANA (VIČ), četrtek 25.10.2007

Kino Vič
Trg mladinskih delovnih brigad 4, 1000 Ljubljana

10.00 - 11.00 Janja Vidmar
svobodna umetnica in pisateljica
11.00 - 12.00 Matevž Čelik
univerzitetni diplomirani arhitekt
12.00 - 13.00 Vlasta Nussdorfer
diplomirana pravnica, višja državna tožilka na Državnem tožilstvu Republike Slovenije
13.00 - 14.00 Roman Paškulin
doktor medicine, direktor in ustanovitelj Inštituta Odprte Misli, zavoda za antropološko medicino
KOPER, petek 26.10.2007

Kolosej Koper
Verdijeva 4, 6000 Koper

10.00 - 11.00 Dorijan Marušič
diplomiran inženir matematike, doktor medicine, Splošna bolnišnica Izola
11.00 - 12.00 Barbara Modic
univerzitetna diplomirana ekonomistka, direktorica medijske agencije OMD
Vesna Marđonović
diplomirana ekonomistka, direktorica medijske agencije OMG in razvojna direktorica medijskih agencij v regiji Adriatic
12.00 - 13.00 mag. Marko Apollonio
univerzitetni diplomirani inženir arhitekture
13.00 - 14.00 Janez Starman
univerzitetni diplomiran pravnik, odvetnik
SEŽANA, petek 26.10.2007

Kosovelov dom Sežana
Kosovelova 4a, 6210 Sežana

10.00 - 11.00 Samsa Milan
inženir elektrotehnike, direktor SEC Electronics
11.00 - 12.00 Zoran Savin
podpredsednik evropskega združenja IAB in medijski strateg ter izvršni direktor v interaktivni oglaševalski agenciji Senca.net
12.00 - 13.00 dr. Maruša Pompe Novak
magistra biotehnologije, doktorica znanosti, vodja infrastrukturnega centra
13.00 - 14.00 Edi Pucer
diplomirani novinar, novinar POP TV



Organizatorji festivala Dnevi radovednosti - Kako postati 2007 si pridržujemo pravico do spremembe programa.
Vse spremembe bodo objavljene na tej spletni strani.




MULTIMEDIJSKI CENTER KIBLA, Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor
telefon: (02) 229 40 22 ali (02) 229 40 12 // e-pošta: dneviradovednosti@kibla.org