Kulturno izobraževalno društvo Kibla
Komunikacijsko informacijska točka Kibla
Glavni trg 14
2000 Maribor


dr@kibla.org

02 252 44 40

Vodja festivala:
Dejan Pestotnikdejanx@kibla.org
podpredsednik Kid Kibla

Koordinatorja festivala:
Srdzan Trifunovićsrdzan@kibla.org
Lidija Pačniklidijap@kibla.org

Koordinatorki programa:
Marjana Orthabermarjanao@kibla.org
Meta Blagšičmetab@kibla.org

Stiki z javnostmi in šolami:
Violeta Škrablvioletas@kibla.org
Nermina Softičnermina@kibla.org

Urednica kataloga:
Lidija Pačnik

PR:
Petra Blagšičpetrab@kibla.org

Lektoriranje:
Tadeja Nedogtadejan@kibla.org

Vizualna podoba in grafično oblikovanje:
Matej Koren
Kiddog

Postavitev spletnega mesta:
Matej Viegele
Alen Breznik

Produkcija:
Kulturno izobraževalno društvo Kibla
Aleksandra Kostič

Ul. kneza Koclja 9
2000 Maribor
www.kibla.org
fdr.kibla.org





MULTIMEDIJSKI CENTER KIBLA, Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor
telefon: (02) 229 40 22 ali (02) 229 40 12 // e-pošta: dneviradovednosti@kibla.org