Jezikovne šole v Španiji

Escuela Montalbán www.escuela-montalban.com
Elemadrid www.elemadrid.com
Barna House www.barnahouse.com
Trinity Language School www.TrinityLanguageSchool.com
Instituto Hemingway www.institutohemingway.com
Tandem Madrid www.tandem-madrid.com
Costa de Valencia www.costadevalencia.com
Centro Melkart www.centromelkart.com
Universidad de Leon www.unileon.es
Intereuropa www.ctv.es/intereuropa
Instituto Mediterráneo Sol www.inmsol.es
Malaca Instituto www.malacainstituto.com
Debla www.debla.com
Academia Hispanica www.academiahispanica.com
Linguamater www.linguamater.com
Gadir www.gadir.net
Centro Internacioanl De Lengua Espanola www.academia-cile.com
Becas MAE www.becasmae.es
EOI www.eoi.es
Saint Louis University spain.slu.edu
Instituto Vox www.vox-sa.es
Colegio Delibes www.colegiodelibes.com
Abanico www.abanico-es.com
Don Quijote www.donquijote.org
Taronja www.taronjaschool.com


Jezikovne šole na Irskem

Academy of English Studies, Dublin www.acadublin.com
Asana School of English, Kerry www.asanaireland.com
Aspect ILA Dublin, Dublin www.aspectworld.com
Alpha College of English, Dublin www.alphacollege.com
ATC Language & Travel, Wicklow www.atcireland.ie
American College Dublin, Dublin www.amcd.ie
Atlantic Language Galway, Galway www.atlanticlanguage.com
Annalivia School of Languages, Dublin www.annaliviaschool.com
Bannow Language Institute, Wexford www.bli.ie
Applied Language Centre, UCD, Dublin www.ucd.ie/alc
Butler School of Languages, Clare www.butlerlangschool.co.uk
Dargan Language Centre, Wicklow www.dargansc.com
Centre of English Studies, Dublin www.cesireland.ie
DCU Language Services, Dublin www.dculs.dcu.ie
Clare Language Centre, Clare www.clarelc.ie
De Sales School, Kildare www.iol.ie/~desales
Cork English College Language, Cork www.lah.ie
Dorset College International, Dublin www.dorset-college.ie
Cork Language Centre International, Cork City www.corklanguagecentre.ie
Dublin School of English, Dublin www.dse.ie
Dalmac Language& Recruitment, Dublin www.dalmac.ie
Emerald Cultural Institute www.eci.ie
English in Dublin, Dublin www.englishindublin.ie
Holywell Language Centre, Clare www.holywell.net
English Language Institute, Dublin www.englishlanguage.com
Horner School of English, Dublin www.hornerschool.ie
ETE- Education Through English, Dublin www.worldhighschools.com
International House Dublin, Dublin www.ihdublin.com
Galway Cultural Institute, Galway www.gci.ie
International Language Services, Dublin www.marist-brothers.ie
Galway Language Centre, Galway www.galwaylanguage.com
International Study Centre, Dublin www.iscdublin.com
GEOS English Academy Dublin, Dublin www.geosdublin.com
Kenilworth Language Institute, Dublin www.kenilworthinstitute.ie
Morehampton Language Institute, Dublin www.mli-ireland.com
Language Centre of Ireland, Dublin www.lci.ie
Language Learning International, Dublin www.lli.ie
North Mon Language Institute, Cork www.nmli.ie
Liffey Linguistics, Dublin www.liffeylinguistics.com
NUI, Galway English language Centre, Galway www.nuigalway.ie/englishlanguage
Limerick Language Centre, Limerick www.english-in-limerick.com
Pace Language Institute Ltd, Wicklow www.paceinstitute.ie
Linguaviva Centre Limited, Dublin www.linguaviva.com
Parlez Pronto English Language School, Mayo www.parlezpronto.com
Salesian English Langguage Centre, Kildare www.selc.info
Swan Training Institute, Dublin www.sti.ie
Slaney Language Centre, Wexford www.wexford-language.com
University of Limerick Language Centre, Limerick www.ul.ie/clc
Waterford English Language Centres, Waterford www.welc.ie


Jezikovne šole v Nemčiji

BSI Berlin Sprachenschule www.bsiberlin.com
Berlitz Deutschland www.berlitz.de
AMB Berlin www.didactica-berlin.de
Dialog Sprachenschule Berlin www.dialog-sprachenschule-berlin.de
Die Neue Schule www.neueschule.de
GLS Deutschkurse in Berlin www.deutschkurs-berlin.de
Iberika Sprachschule www.iberika.de
Logo Sprachenschule www.logosprachenschule.de
Panasera www.panasera.de
Prolog www.prolog-berlin.com
CP Language Institutes www.cp-languages.com
Inlingua Deutschland www.inlingua-germany.de
Sprachkurse Weltweit www.sprachkurse-weltweit.de
Languagecourse.de www.languagecourse.de
Sprachbörse www.sprachboerse.de
Tandem www.tandem-schools.com
Languageschool www.languageschool.de
Language Programs www.language-programs.de
DaF-Portal www.daf-portal.de
Sprachkurse-direkt.de www.sprachkurse-direkt.de
Goethe-Verlag www.goethe-verlag.com
Sprachcaffe international www.sprachcaffe.de
Institut für Sprachen Kassel www.ifs-kassel.de
Horizonte www.horizonte.com
OATG www.oatg.org
Deutsch-online.com www.deutsch-online.com
Deutsch lernen im Internet www.deutsch-lernen.com
Goethe Institut www.goethe-institut.de
BWS Germanlingua www.bws-germanlingua.de
Akademie für Fremdsprachen www.akafremd.de


Jezikovne šole v Avstriji

Cultura Wien www.culturawien.at
Universität Klagenfurt www.uni-klu.ac.at
Österreichische HochschülerInnenschaft www.oeh.ac.at
TSI Sprachendienst www.sprachendienst.at
ECML www.ecml.at
Verband Wiener Volksbildung www.vwv.at
ILS Dolphin www.dolphin.at
Volkshochschule Floridsdorf www.vhs21.ac.at
Sprachstudio Zenz www.sprachstudio.at
Deutsch Lernen www.deutsch-lernen.com
Inlingua www.inlingua.at
University of Vienna www.univie.ac.at
EF Education www.ef.com
Österreich Institut www.oesterreichinstitut.at
Carpe Diem Sprachreisen www.carpe.at
DeutschAkademie www.deutschakademie.at
IKI German Courses www.ikivienna.at
Die Mandl Organisation www.mandl.at
SI Sprachinstitut www.sprachinstitut.at
Sprachstudio J.-J. Rousseau www.rousseau.at
Team Work www.teamwork.co.at
Sprachschule Hollabrunn www.sprach-schule.at
Gars Kreativ International www.gki.co.at
Deutsch in Graz www.dig.co.at
Deutschinstitut.at www.deutschinstitut.at
Actilingua Academy www.actilingua.com
Alpha Sprachinstitut Austria www.alpha.at


Jezikovne šole v Italiji

Istituto Venezia www.istitutovenezia.com
CLI Dante Alighieri Roma www.clidante.it
Torre di Babele www.torredibabele.com
Lingua Viva www.linguaviva.it
Istituto Europeo www.istitutoeuropeo.it
Italianoit www.italianoit.it
Dilit international house www.dilit.it
Centro Koine www.koinecenter.com
Scuola porta d'oriente www.portadoriente.com
La lingua la vita www.lalingualavita.com
Universita per stranieri di Perugia www.unistrapg.it
Il Globo www.ilglobo.it
Laboratorio Linguistico www.laboratoriolinguistico.it
Universita Bocconi www.uni-bocconi.it
A door to Italy www.adoortoitaly.com
Bolognalingua www.bolognalingua.com
Cinque Terre Lingue Milano www.ctl-milano.com
Omnilingua www.omnilingua.net
Portrait of Scuola Insieme www.scuolainsieme.com
Ciao Italia www.ciao-italia.it
Italiaidea www.italiaidea.com
Torre di Babele www.torredibabele.it
Silabo www.silabo.it
Leonardo da Vinci www.scuolaleonardo.com
Centro Giacomo Puccini www.centropuccini.it
ELLCI www.ellci.it


Jezikovne šole v Veliki Britaniji

British Council www.britishcouncil.org/slovenia/


Jezikovne šole v Franciji

France Diplomatie www.diplomatie.gouv.fr
Apprendre le Francais en France avec Souffle www.souffle.asso.fr
fle.fr 2004 www.fle.fr




MULTIMEDIJSKI CENTER KIBLA, Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor
telefon: (02) 229 40 22 ali (02) 229 40 12 // e-pošta: dneviradovednosti@kibla.org